Natěrači EKOMPLEX

Natierači Bratislava | Nátery a lakovači BratislavaKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Nátery Bratislava | natierači Bratislava | lakovači Bratislava 

 Bývate v Bratislave alebo Bratislavskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Bratislava Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Bratislave a Bratislavskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Bratislava . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Bratislava a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Bratislava a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Bratislava


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

Dopyt na natieračské práce 

 


V Bratislave a v Bratislavskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Bratislava 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači BratislavaDispečing - natierači Bratislava

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Bratislave a v Bratislavskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Bratislava

poptávka natěrači Bratislava

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.

 

 


Prevádzková doba natieračstva Bratislava

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni

Dopyt na natieračské práce 


Pobočky Natieračstva Bratislava vo väčších mestách Bratislavského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Bratislavského kraja :

 

Natierači Bratislava Centrálny dispečing natieračstvo Bratislava pre Bratislavský kraj
   
Natierači Malacky Natieračské služby pre zákazníkov pri Malackách (Natieračstvo Malacky)
Natierači Pezinok Nátery konštrukcií a objektov v okoliu Pezinka (Natieračstvo Pezinok)
Natierači Senec Natierači konštrukcií na Senecku (Natieračstvo Senec)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Bratislavský kraj
Bratislava Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Stúpava, Šamorín, Modrá, Záhorská Bystrica, Ivanka pri Dunaji, Vysoká pri Morave 

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Bratislava

 

Maliarske práce Bratislava

 

Omietky a štuky Bratislava

 

Tapetárske práce Bratislava

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Bratislava a Bratislavský kraj

 

Natierači Bratislava Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Nátery fasád Bratislava Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Bratislave a v Bratislavskom kraji
Nátery striech Bratislava Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Bratislave a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Bratislava Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Bratislavskom kraji .
Nátery okien a dverí Bratislava Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Bratislavy.
Protipožiarne nátery Bratislava Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Bratislave.
Nátery podláh Bratislava Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Bratislave.
Nátery betónu Bratislava Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Bratislave proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Bratislava Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Bratislava Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Bratislavskom kraji .
Nátery sadrokartónu Bratislava Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Bratislavskom kraji .

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Bratislava Naši maliari Bratislava ponukajú služby maľovanie bytov Bratislava aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Bratislava v oblasti Bratislava a Bratislavský kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Bratislava v Bratislave a v Bratislavskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Bratislava, sadrokartónové priečky Bratislava, sadrokartónové podhľady Bratislava a sadrokartónové interiéry Bratislava . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Bratislava Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Bratislava - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Bratislava - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Bratislava - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Bratislava - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Bratislava - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Bratislava - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Bratislava - kladenie linolea v Bratislave a v Bratislavskom kraji . 
Podlahy Bratislava Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Bratislava - časť divízie Podlahy Bratislava - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Bratislava - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Bratislave a v Bratislavskom kraji .
Nerezové a oceľové výrobky Bratislava Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Bratislave a v Bratislavskom kraji