Natěrači EKOMPLEX

Natierači Košice | Nátery a lakovači KošiceKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

Nátery Košice | natierači Košice | lakovači Košice 

 Bývate v Košiciach alebo Košickom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Košice Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Košiciach a Košickom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Košice . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Košice a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Košice a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Košice


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Košiciach a v Košickom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Košice 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači KošiceDispečing - natierači Košice

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Košiciach a v Košickom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Košice

poptávka natěrači Košice

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Košice

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


 

 

Pobočky Natieračstva Košice vo väčších mestách Košického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Košického kraja

 

Natierači Košice Centrálny dispečing Natieračstvo Košice pre Košický kraj
   
Natierači Trebišov Natierači a lakovači v okoliu Trebišova (Natieračstvo Trebišov)
Natierači Rožňava  Nátery konštrukcií v okoliu mesta Rožňava (Natieračstvo Rožňava)
Natierači Michalovce Natieračske služby pod Tatrami (Natieračstvo Michalovce)
Natierači Spišská Nová Ves Nátery konštrukcií na Spiši (Natieračstvo Spišská Nová Ves)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Košický kraj
Košice Košice, Trebišov, Rožňava, Michalovce, Spišská Nová Ves, Krompachy, Moldava nad Bodvou, Veľké Kapušany, Kráľovský Chlmec, Sobrance, Sečovce, Čierna nad Tisou, Gelnica

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Košice

 

Maliarske práce Košice

 

Omietky a štuky Košice

 

Tapetárske práce Košice

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 • Sadrokartón Košice - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Košice a Košický kraj

 

Natierači Košice Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Košiciach a v Košickom kraji.
Nátery fasád Košice Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Košiciach a v Košickom kraji
Nátery striech Košice Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Košiciach a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Košice Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Košickom kraji.
Nátery okien a dverí Košice Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Košíc.
Protipožiarne nátery Košice Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Košiciach.
Nátery podláh Košice Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Košiciach.
Nátery betónu Košice Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Košiciach proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Košice Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Košice Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Košickom kraji.
Nátery sadrokartónu Košice Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Košickom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Košice Naši maliari Košice ponukajú služby maľovanie bytov Košice aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Košice v oblasti Košice a Košický kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Košice v Košiciach a v Košickom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Košice, sadrokartónové priečky Košice, sadrokartónové podhľady Košice a sadrokartónové interiéry Košice . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Košice Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Košice - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Košice - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Košice - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Košice - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Košice - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Košice - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Košice - kladenie linolea v Košiciach a v Košickom kraji. 
Podlahy Košice Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Košice - časť divízie Podlahy Košice - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Košice - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Košiciach a v Košickom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Košice Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Košiciach a v Košickom kraji