Natěrači EKOMPLEX

Nátery sadrokartónu Bratislava | Nátery interiérovKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 Sadrokartónové interiéry nemusí byť len fádnymi bielymi stenami - vďaka vynikajúcim vlastnostiam sadrokartónu možno popustiť uzdu fantázii a vykúzliť na sadrokartónoch hru farebných tónov a kreácií. Starostlivým výberom nálad a odtieňov možno docieliť rôznych nálad obytných miestností, ale aj decentných tónov napríklad v ordináciách lekárov. Vyberte si zo širokej palety farieb, alebo si nechajte od našich natierač interiér rovno navrhnúť a vymaľovať .

 Vykonávame nátery sadrokartónu v oblasti Bratislava a Bratislavský kraj

Naši natierači Bratislava vykonávajú nátery sadrokartónůnátery sadrokartónových interiérov v celom regióne Bratislava a Bratislavský kraj.

Nátěry sádrokartonů BratislavaPonúkame nátery sadrokartónu v bytoch, domoch, inštitúciách, obchodných domoch aj priemyselných podnikoch bez ohľadu na veľkosť zákazky.

 • Nátery sadrokartónových priečok
 • Nátery sadrokartónových podhľadov a stropov 
 • Nátery sadrokartónových konštrukcií 
 • Nátery interiérov zo sadrokartónu  

Nátery sadrokartónu vykonávame tiež ako súčasť služieb

 Dlhoročné skúsenosti našich sádrokartonárov sú zárukou správnej voľby farieb a ich aplikáciou na povrch sadrokartónových konštrukcií. Nátery sú vykonané vždy odborne, s starostlivosťou, bez fľakov a zaschnutých kvapiek stekajúce farby.

 

Naši natierači vykonávajú nátery sadrokartónových interiérov a konštrukcií všetkých typov

 

 

S nátery sadrokartónových interiérov máme skúsenosti

S našimi profesionálnymi natierači sa nemusíte obávať nepravidelností odtieňov v natretých plochách , ktorým sa amatérski natierači takmer nemajú šancu vyhnúť. Zvlášť u odtieňov, ktoré možno docieliť len správnym namiešaním viac farieb, nie je jednoduchou záležitosťou udržať rovnaký odtieň na veľkej ploche. Najmä keď pre jej náter nestačí jedna plechovka namiešanej farby.

Pred náterom vykonávame vždy penetrácia sadrokartónu, aby sme dosiahli potrebné izolácie povrchu stien proti vsakovaniu, čo by sa inak prejavilo vznikom fľakov v natieraných plochách. 

 

Natierači Bratislava a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Bratislava a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Bratislava


Telefony

  

 

Cenová ponuka na nátery sadrokartónu rýchlo a pohodlne

 • V kľude a pohodlia Vášho domova posúdite našu ponuku na nátery sadrokartónových konštrukcií, prípadne ju môžete porovnať s ponukami iných firiem v Bratislave a v Bratislavskom kraji, a ak Vám bude plne vyhovovať , spíšeme s Vami objednávku na vykonanie náteru sadrokartónové konštrukcie.

 


 

sadrokartónových interiérov Bratislava - nielen efektné dizajn

Nátěry sádrokartonu BratislavaPre nátery sadrokartónových konštrukcií používame len špeciálne farby odolné proti oteru, UV žiareniu a ďalším vplyvom, ktoré na sadrokartón pôsobí.

Cieľom náteru sadrokartónové konštrukcie nie je len dodať sadrokartónové konštrukcie príjemný a reprezentatívny vzhľad. Špeciálne zvolenej farby chráni sadrokartón, spoje a montážne prvky konštrukcie pred vydrolením, vstrebávaním vlhkosti do pórov a následnému rozrušovanie sadrokartónu, pred deštruktívne činnosťou hmyzu , chemickým pôsobením vydechovaných par , agresívnymi priemyselnými výpary a ďalšími vplyvmi.

Nátery sadrokartónových konštrukcií teda vo významnej miere predlžujú životnosť konštrukcie, šetrí náklady majiteľov stavieb vynakladané na opravy sadrokartónových interiérov a budov a celkovo zhodnocujú stavbu aj po stránke jej trhovej ceny.

Naši natierači Bratislava po konzultácii s Vami zvolí nátermi najlepšie vyhovujúci Vašim zámerom, či už preferujete konkrétne farby, cenové úspory alebo dlhú životnosť náterov.


 

Vykonávame nátery sadrokartónových interiérov špeciálnymi farbami s preverenou kvalitou

barva na nátěry sádrokartonových konstrukcíbarva na nátěry sádrokartonových konstrukcíbarva na nátěry sádrokartonových konstrukcíbarva na nátěry sádrokartonových konstrukcí

 

 

 

 

 Pozor pri nákupe farieb pre nátery sadrokartónových konštrukcií !!

Stop nekvalitním barvám pro nátěry sádrokartonových konstrukcí !!Ak bude si to zákazník výslovne želať, prevedieme nátery sadrokartónových konštrukcií akýmikoľvek farbami, ktoré sám preferuje. Na trhu sa však objavuje veľké množstvo nekvalitných výrobkov a tiež v Bratislave a v Bratislavskom kraji možno ľahko zakúpiť farby pre nátery sadrokartónových konštrukcií, ktorých jedinou preukázateľne dobrou vlastnosťou je ich nízka cena. Preto odporúčame spoľahnúť sa na skúsenosti našich natierač, ktorí dobre poznajú vlastnosti farieb mnohých značiek a nátery sadrokartónových konštrukcií vykonávajú len letami preverenými náterovými hmotami, s ktorými majú sami najlepšie skúsenosti. Ak aplikujú naši natierači pre službu Nátery sadrokartónových konštrukcií Bratislava novinku v sortimente farieb na sadrokartóny, potom je to vždy až po dôkladných konzultáciách s autoritami v obore a na základe dôkladne preverených referencií. 


 

Čo zahŕňa služba Nátery sadrokartónových konštrukcií Bratislava

 

 1. Poradíme s výběrem barev pro nátěry sádrokartonuPrijatie dopytu na nátery sadrokartónových konštrukcií zadané zákazníkem
 2. Prehliadku objektu u zákazníka
 3. Ponuku jednej alebo viacerých variantov náterov sadrokartónové konštrukcie vrátane cenových návrhov
 4. Konzultácie ponúkaných alternatív so zákazníkom , návrhy farebného ladenia
 5. Uzatvorenie zmluvy o dielo na vybranú variantu náterov
 6. Prípravu a zabezpečenie objektu a okolie na vykonanie náterov sadrokartónu
 7. Natieračské práce na sadrokartónové konštrukcii
 8. Kolaudáciu náterov za prítomnosti zákazníka
 9. Upratovanie objektu a okolie a uvedenie do pôvodného stavu
 10. Postúpenie objektu s dokončenými nátery sadrokartónových konštrukcií

 


 dispečink-natěrači BratislavaDispečing natierači Bratislava - nátery sadrokartónu

 

Dispečing natieračských služieb- požiadavky na nátery sadrokartónových interiérov a ďalšie natieračské služby v Bratislave a v Bratislavskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • maľovanie
 • sadrokartó
 • jný dopyt na naše služby

telefón natierači Trnava

dopyt natieraci Bratislava

  Pro otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár. Poskytnete takto našim nateračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky zaslané týmto formulárom systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.

 


Prevádzková doba natieračstvo - nátery sadrokarónu Bratislava

 

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :  

 

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať dopyty formulármi nám môžete 24 hodin 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Bratislava vo väčších mestách Bratislavského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Bratislavského kraja :

 

Natierači Bratislava Centrálny dispečing natieračstvo Bratislava pre Bratislavský kraj
   
Natierači Malacky Natieračské služby pre zákazníkov pri Malackách (Natieračstvo Malacky)
Natierači Pezinok Nátery konštrukcií a objektov v okoliu Pezinka (Natieračstvo Pezinok)
Natierači Senec Natierači konštrukcií na Senecku (Natieračstvo Senec)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Bratislavský kraj
Bratislava Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Stúpava, Šamorín, Modrá, Záhorská Bystrica, Ivanka pri Dunaji, Vysoká pri Morave