Natěrači EKOMPLEX

Natierači Nitra | Nátery a lakovači NitraKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Nátery Nitra | natierači Nitra | lakovači Nitra 

 

 Bývate v Nitre alebo Nitrianskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Nitra Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Nitre a Nitrianskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Nitra . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Nitra a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Nitra a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Nitra


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Nitre a v Nitrianskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Nitra 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači NitraDispečing - natierači Nitra

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Nitre a v Nitrianskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Nitra

poptávka natěrači Nitra

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Nitra

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Nitra vo väčších mestách Nitrianského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Nitrianského kraja

 

Natierači Nitra Centrálny dispečing Natieračstvo Nitra pre Nitriansky kraj
   
Natierači Topoľčany Natierači a lakovači v okoliu Topoľčan (Natieračstvo Topoľčany)
Natierači Šaľa  Nátery konštrukcií v okoliu mesta Šaľa (Natieračstvo Šaľa)
Natierači Nové Zámky Natieračske služby na Novozámecku (Natieračstvo Nové Zámky)
Natierači Komárno Natieračske práce v okoliu Komárna (Natieračstvo Komárno)
Natierači Levice Nátery konštrukcií a ploch okolo Levice (Natieračstvo Levice)
Natierači Štúrovo Natierači konštrukcií na Štúrovsku (Natieračstvo Štúrovo)
Natierači Šahy Natieračske práce v okolí mesta Šahy (Natieračstvo Šahy)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Nitriansky kraj
Nitra Nitra, Topoľčany, Šaľa, Nové Zámky, Komárno, Levice, Štúrovo, Šahy, Zlaté Moravce, Vráble, Želiezovce, Šurany, Kolárovo, Hurbanovo, Tlmače, Nová Baňa, Leopoldov

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Nitra

 

Maliarske práce Nitra

 

Omietky a štuky Nitra

 

Tapetárske práce Nitra

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 • Sadrokartón Nitra - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Nitra a Nitriansky kraj

 

Natierači Nitra Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Nátery fasád Nitra Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Nitre a v Nitrianskom kraji
Nátery striech Nitra Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Nitre a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Nitra Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Nitrianskom kraji.
Nátery okien a dverí Nitra Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Nitry.
Protipožiarne nátery Nitra Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Nitre.
Nátery podláh Nitra Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Nitre.
Nátery betónu Nitra Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Nitre proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Nitra Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Nitra Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Nitrianskom kraji.
Nátery sadrokartónu Nitra Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Nitrianskom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Nitra Naši maliari Nitra ponukajú služby maľovanie bytov Nitra aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Nitra v oblasti Nitra a Nitriansky kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Nitra v Nitre a v Nitrianskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Nitra, sadrokartónové priečky Nitra, sadrokartónové podhľady Nitra a sadrokartónové interiéry Nitra . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Nitra Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Nitra - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Nitra - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Nitra - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Nitra - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Nitra - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Nitra - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Nitra - kladenie linolea v Nitre a v Nitrianskom kraji. 
Podlahy Nitra Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Nitra - časť divízie Podlahy Nitra - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Nitra - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Nitre a v Nitrianskom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Nitra Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Nitre a v Nitrianskom kraji