Natěrači EKOMPLEX

Natierači Prešov | Nátery a lakovači PrešovKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

Nátery Prešov | natierači Prešov | lakovači Prešov 

 Bývate v Prešove alebo Prešovskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Prešov Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Prešove a Prešovskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Prešov . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Prešov a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Prešov a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Prešov


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Prešove a v Prešovskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Prešov 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači PrešovDispečing - natierači Prešov

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Prešove a v Prešovskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Prešov

poptávka natěrači Prešov

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Prešov

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Prešov vo väčších mestách Prešovského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Prešovského kraja

 

Natierači Prešov Centrálny dispečing Natieračstvo Prešov pre Prešovský kraj
   
Natierači Kežmarok  Nátery konštrukcií v okoliu mesta Kežmarok (Natieračstvo Kežmarok)
Natierači Poprad Natieračske služby pod Tatrami (Natieračstvo Poprad)
Natierači Stará Ľubovňa Nátery konštrukcií v okoliu Starej Ľubovni (Natieračstvo Stará Ľubovňa)
Natierači Bardejov Natieračske práce v okolí Bardejova (Natieračstvo Bardejov)
Natierači Svidník Natierači v okoliu Svidníka (Natieračstvo Svidník)
Natierači Vranov nad Topľou Natieračske služby pri Vranove nad Topľou (Natieračstvo Vranov nad Topľou)
Natierači Humenné Nátery konštrukcií a ploch pri Humenném (Natieračstvo Humenné)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Prešovský kraj
Prešov Prešov, Kežmarok, Poprad, Stará Ľubovňa, Bardejov, Svidník, Vranov nad Topľou, Humenné, Spišská Belá, Svit, Starý Smokovec, Červený Kláštor, Lipany, Stropkov, Levoča, Veľký Šariš, Medzilaborce, Snina, Sabinov

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Prešov

 

Maliarske práce Prešov

 

Omietky a štuky Prešov

 

Tapetárske práce Prešov

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 • Sadrokartón Prešov - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Prešov a Prešovský kraj

 

Natierači Prešov Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Prešove a v Prešovskom kraji.
Nátery fasád Prešov Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Prešove a v Prešovskom kraji
Nátery striech Prešov Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Prešove a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Prešov Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Prešovskom kraji.
Nátery okien a dverí Prešov Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Prešova.
Protipožiarne nátery Prešov Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Prešove.
Nátery podláh Prešov Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Prešove.
Nátery betónu Prešov Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Prešove proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Prešov Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Prešov Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Prešovskom kraji.
Nátery sadrokartónu Prešov Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Prešovskom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Prešov Naši maliari Prešov ponukajú služby maľovanie bytov Prešov aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Prešov v oblasti Prešov a Prešovský kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Prešov v Prešove a v Prešovskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Prešov, sadrokartónové priečky Prešov, sadrokartónové podhľady Prešov a sadrokartónové interiéry Prešov . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Prešov Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Prešov - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Prešov - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Prešov - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Prešov - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Prešov - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Prešov - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Prešov - kladenie linolea v Prešove a v Prešovskom kraji. 
Podlahy Prešov Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Prešov - časť divízie Podlahy Prešov - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Prešov - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Prešove a v Prešovskom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Prešov Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Prešove a v Prešovskom kraji