Natěrači EKOMPLEX

Natierači Trenčín | Nátery a lakovači Trenčín







Kontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

Nátery Trenčín | natierači Trenčín | lakovači Trenčín 

 Bývate v Trenčíne alebo Trenčianskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Trenčín Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Trenčíne a Trenčianskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Trenčín . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Trenčín a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Trenčín a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Trenčín


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Trenčíne a v Trenčianskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Trenčín 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači TrenčínDispečing - natierači Trenčín

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Trenčín

poptávka natěrači Trenčín

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Trenčín

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Trenčín vo väčších mestách Trenčianského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Trenčianského kraja

 

Natierači Trenčín Centrálny dispečing Natieračstvo Trenčín pre Trenčiansky kraj
   
Natierači Považská Bystrica Natierači pri Považskej Bystrici (Natieračstvo Považská Bystrica)
Natierači Dubnica nad Váhom Nátery konštrukcií pri Dubnici (Natieračstvo Dubnica nad Váhom)
Natierači Nové Mesto nad Váhom Natieračske služby (Natieračstvo Nové Mesto nad Váhom)
Natierači Prievidza Natieračske práce v okoliu Prievidze (Natieračstvo Prievidza)
Natierači Partizánske Nátery konštrukcií pri Partizánskem (Natieračstvo Partizánske)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Trenčiansky kraj
Trenčín Trenčín, Považská Bystrica, Dubnica nad Váhom, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Púchov, Nová Dubnica, Bojnice, Nováky, Nemšová, Stará Turá, Myjava

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Trenčín

 

Maliarske práce Trenčín

 

Omietky a štuky Trenčín

 

Tapetárske práce Trenčín

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Trenčín a Trenčiansky kraj

 

Natierači Trenčín Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Nátery fasád Trenčín Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Trenčíne a v Trenčianskom kraji
Nátery striech Trenčín Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Trenčíne a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Trenčín Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Trenčianskom kraji.
Nátery okien a dverí Trenčín Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Trenčína.
Protipožiarne nátery Trenčín Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Trenčíne.
Nátery podláh Trenčín Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Trenčíne.
Nátery betónu Trenčín Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Trenčíne proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Trenčín Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Trenčín Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Trenčianskom kraji.
Nátery sadrokartónu Trenčín Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Trenčianskom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Trenčín Naši maliari Trenčín ponukajú služby maľovanie bytov Trenčín aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Trenčín v oblasti Trenčín a Trenčiansky kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Trenčín v Trenčíne a v Trenčianskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Trenčín, sadrokartónové priečky Trenčín, sadrokartónové podhľady Trenčín a sadrokartónové interiéry Trenčín . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Trenčín Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Trenčín - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Trenčín - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Trenčín - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Trenčín - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Trenčín - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Trenčín - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Trenčín - kladenie linolea v Trenčíne a v Trenčianskom kraji. 
Podlahy Trenčín Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Trenčín - časť divízie Podlahy Trenčín - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Trenčín - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Trenčíne a v Trenčianskom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Trenčín Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Trenčíne a v Trenčianskom kraji