Natěrači EKOMPLEX

Natierači Trnava | Nátery a lakovači TrnavaKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

 

Nátery Trnava | natierači Trnava | lakovači Trnava 

 Bývate v Trnave alebo Trnavskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Trnava Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Trnave a Trnavskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Trnava . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Trnava a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Trnava a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Trnava


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Trnave a v Trnavskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Trnava 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači TrnavaDispečing - natierači Trnava

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Trnave a v Trnavskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Trnava

poptávka natěrači Trnava

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Trnava

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Trnava vo väčších mestách Trnavského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Trnavského kraja

 

Natierači Trnava Centrálny dispečing Natieračstvo Trnava pre Trnavský kraj
   
Natierači Senica Natieračské služby pre zákazníkov pri Senici (Natieračstvo Senica)
Natierači Piešťany Nátery konštrukcií a ploch v okoliu Piešťan (Natieračstvo Piešťany)
Natierači Hlohovec Nátery objektov na Hlohovecku (Natieračstvo Hlohovec)
Natierači Galanta Natieračské práce v Galante a okoliu (Natieračstvo Galanta)
Natierači Dunajská Streda Nátery konštrukcií pri Dunajskej Strede (Natieračstvo Dunajská Streda)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Trnavský kraj
Trnava Trnava, Senica, Piešťany, Hlohovec, Galanta, Dunajská Streda, Sereď, Skalica, Myjava, Sládkovičovo, Veľký Meder, Holíč, Gbely

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Trnava

 

Maliarske práce Trnava

 

Omietky a štuky Trnava

 

Tapetárske práce Trnava

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 • Sadrokartón Trnava - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Trnava a Trnavský kraj

 

Natierači Trnava Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Trnave a v Trnavskom kraji.
Nátery fasád Trnava Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Trnave a v Trnavskom kraji
Nátery striech Trnava Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Trnave a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Trnava Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Trnavskom kraji.
Nátery okien a dverí Trnava Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Trnavy.
Protipožiarne nátery Trnava Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Trnave.
Nátery podláh Trnava Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Trnave.
Nátery betónu Trnava Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Trnave proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Trnava Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Trnava Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Trnavskom kraji.
Nátery sadrokartónu Trnava Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Trnavskom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Trnava Naši maliari Trnava ponukajú služby maľovanie bytov Trnava aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Trnava v oblasti Trnava a Trnavský kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Trnava v Trnave a v Trnavskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Trnava, sadrokartónové priečky Trnava, sadrokartónové podhľady Trnava a sadrokartónové interiéry Trnava . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Trnava Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Trnava - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Trnava - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Trnava - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Trnava - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Trnava - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Trnava - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Trnava - kladenie linolea v Trnave a v Trnavskom kraji. 
Podlahy Trnava Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Trnava - časť divízie Podlahy Trnava - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Trnava - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Trnave a v Trnavskom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Trnava Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Trnave a v Trnavskom kraji