Natěrači EKOMPLEX

Natierači Žilina | Nátery a lakovači ŽilinaKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

Nátery Žilina | natierači Žilina | lakovači Žilina 

 Bývate v Žiline alebo Žilinskom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Žilina Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Žiline a Žilinskom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Žilina . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Žilina a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Žilina a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Žilina


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Žiline a v Žilinskom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Žilina 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači ŽilinaDispečing - natierači Žilina

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Žiline a v Žilinskom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Žilina

poptávka natěrači Žilina

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Žilina

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Žilina vo väčších mestách Žilinského kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Žilinského kraja

 

Natierači Žilina Centrálny dispečing Natieračstvo Žilina pre Žilinský kraj
   
Natierači Čadca Natierači a lakovači v okoliu Čadce (Natieračstvo Čadca)
Natierači Martin  Nátery konštrukcií v okoliu mesta Martin (Natieračstvo Martin)
Natierači Námestovo Natieračske služby na hornej Orave (Natieračstvo Námestovo)
Natierači Dolný Kubín Nátery objektov na dolnej Orave (Natieračstvo Dolný Kubín)
Natierači Ružomberok Natieračske práce v okoliu Ružomberoku (Natieračstvo Ružomberok)
Natierači Liptovský Mikuláš Nátery objektov na Liptove (Natieračstvo Liptovský Mikuláš)
Natierači Liptovský Hrádok Natierači a nátery pod Tatrami (Natieračstvo Liptovský Hrádok)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Žilinský kraj
Žilina Žilina, Čadca, Martin, Námestovo, Dolný Kubín, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Liptovský Hrádok, Klokočov, Turzovka, Bytča, Rajec, Oščadnica, Kysucké Nové Mesto, Krásno nad Kysucou, Terchová, Kraľovany, Zákamenné, Tvrdošín, Trstená

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Žilina

 

Maliarske práce Žilina

 

Omietky a štuky Žilina

 

Tapetárske práce Žilina

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 • Sadrokartón Žilina - montáž sadrokartónových priečok, opravy, tmelenie, nátery sadrokartónu

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Žilina a Žilinský kraj

 

Natierači Žilina Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Žiline a v Žilinskom kraji.
Nátery fasád Žilina Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Žiline a v Žilinskom kraji
Nátery striech Žilina Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Žiline a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Žilina Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Žilinskom kraji.
Nátery okien a dverí Žilina Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Žiliny.
Protipožiarne nátery Žilina Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Žiline.
Nátery podláh Žilina Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Žiline.
Nátery betónu Žilina Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Žiline proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Žilina Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Žilina Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Žilinskom kraji.
Nátery sadrokartónu Žilina Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Žilinskom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Žilina Naši maliari Žilina ponukajú služby maľovanie bytov Žilina aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Žilina v oblasti Žilina a Žilinský kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Žilina v Žiline a v Žilinskom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Žilina, sadrokartónové priečky Žilina, sadrokartónové podhľady Žilina a sadrokartónové interiéry Žilina . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Žilina Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Žilina - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Žilina - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Žilina - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Žilina - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Žilina - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Žilina - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Žilina - kladenie linolea v Žiline a v Žilinskom kraji. 
Podlahy Žilina Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Žilina - časť divízie Podlahy Žilina - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Žilina - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Žiline a v Žilinskom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Žilina Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Žiline a v Žilinskom kraji