Proč zde neuvádíme ceník našich prací ? Protože zákazníkům nelžeme …

  • Nelze vyhotovit „univerzální“ ceník malířských prací tak, aby ceny odpovídaly celorepublikovému pokrytí, ceny prací se liší dle místa realizace.
  • Nechceme jít oblíbenou cestou ceníkové nabídky bezkonkurenčně nízkých cen, kterou v praxi není schopen žádný malíř, natěrač dodržet, nemá-li zákazníkovi poskytnout nekvalitní službu, a vymlouvat se pak u zákazníka na vícepráce, s nimiž se jaksi dopředu nepočítalo …
  • Nechceme našimi zveřejněnými cenami dráždit konkurenci a účastnit se „ceníkové války“, která nemá nic společného s reálnými cenami prací a vždy vede k navyšování rozpočtu u zákazníka…
  • Vážíme si zákazníka, a proto nenabízíme nic, co bychom nebyli schopní splnit.
  • Chceme zákazníkovi poskytnout důvěryhodnou nabídku, za níž si budeme plně stát.
  • K vypracování reálné cenové nabídky potřebujeme od zákazníka co nejpřesnější popis poptávaných prací a objektu. Proto nám prosím pošlete vyplněný dotazník , který posoudí zkušený malíř, natěrač, který se s Vámi spojí  a po zjištění potřebných informací od nás obdržíte reálnou cenovou nabídku.

 

Vyplňte prosím z pohodlí domova náš krátký poptávkový formulář.

Jeho vyplnění Vám nezabere ani 3 minuty.

Naši malíři a natěrači Vás budou obratem kontaktovat, nabídneme Vám termín realizace a předběžný odhad ceny malířských a natěračských prací. Dohodneme vše potřebné pro realizaci Vaší poptávky na malby a nátěry.

Vyberte kraj …

 

Malíři – natěrači si vyhrazují právo některým požadavkům zákazníků na aplikace levných nátěrových materiálů nevyhovět z důvodu problematické záruky na vlastnosti a výdrž nekvalitního materiálu.