Napsali nám naši zákazníci …

 Děkujeme za profesionálně zvládnuté nátěry střechy a fasády na našem rodinném domě. Dům vypadá jako bychom jej letos nově postavili. Vážíme si hlavně preciznosti vašich natěračů a toho, že byli ochotní trávit na střeše domu 12 hodin i v letošních letních vedrech.

Hanouskovi, Příbram

 

Váš natěrač Radim je opravdu skvělý řemeslník. Fasádu našeho domu zvládl sám týden natírat bez lešení, jen z horolezeckého sedáku. Tím nám ušetřil za lešení 25.000 Kč. Dům svítí jako nový.

Žaneta Sokolová, Říčany 

 

Chtěl bych poděkovat slečně na dispečinku, že nám ochotně v pátek odpoledne domluvila natěrače na stavbu baráku, když nám onemocněl na poslední chvíli jiný natěrač a neměl kdo natřít podlahy penetračním nátěrem. Děkujeme za skvělý přístup.

Pavel Hanák, Litovel

 

Som rada za vášho natierača, aj keď som ho našla prekvapivo na českom webe. Bola som prekvapená, že nakoniec prišiel Slovák z Liptovského Mikuláša. Všetky natieračské práce vykonal podľa našich presdstáv a za veľmi rozumné peniaze.

Pavla Sobotková, Liptovský Mikuláš

 

Posíláme poděkování vašim chlapům se štětci – vytrhli nám trn z paty, když jsme potřebovali pro zákazníka natřít 350m2 ocelových konstrukcí. Zákazník dostal halu v termínu a my jsme se vyhnuli smluvní pokutě za nedodržení termínu. 

Aleš Rakowiec, Plzeň


 

Poskytněte nám Vaši referenci …

 

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti s našimi řemeslníky. Vaše zkušenosti nejen zveřejníme, ale pečlivě je vyhodnocujeme. Reference využijeme k hodnocení našich řemeslníků. Řemeslníky, kteří od Vás získají převážně kladné hodnocení, doporučíme našim dalším zákazníkům. S řemeslníky, u nichž je nespokojenost zákazníka pravidlem, se rádi rozloučíme a nahradíme je těmi, kteří mají výborné reference. Děkujeme Vám za pravdivé a úplné vyplnění dotazníku …

email address:
Homepage:
URL:
Comment:

*:
: Nápověda