Natěrači EKOMPLEX

Natierači Banská Bystrica | Nátery a lakovačiKontaktujte nás

 1. Spýtajte sa
 2. Zrátame
 3. Odpovieme

Naši natierači Slovensko

Bratislavský kraj

Trnavský kraj

Nitriansky kraj

Trenčiansky kraj

Žilinský kraj

Banskobystrický kraj

Prešovský kraj

Košický kraj

Nátery Banská Bystrica | natierači Banská Bystrica | lakovači Banská Bystrica 

 Bývate v Banskej Bystrici alebo Banskobystrickom kraji a potrebujete kvalitne natrieť fasádu domu, okná, dvere, strechu, odkvapy alebo napríklad len radiátory ústredného kúrenia ? Neznehodnotťe si Váš domov amatérsky urobeným náterom - výsledkom môžu byť aj nepekné stopy po stekajúcej farbe a farebné fľaky. Sústreďte sa na to, čo dobre viete alebo si doprajte príjemný odpočinok s deťmi.

 Natieračské práce Banská Bystrica Nátery a odbornú lakovaciu prácu nechajte na nás. Naši natierači sú majstri svojho oboru, robia svoju prácu radi a zručne. Naši natierači majú dlhoročné skúsenosti s širokým sortimenom farieb mnohých výrobcov a vedia farby tiež správne namiešať. Výsledkom bude kvalitne urobený náter, za ktorý sa rozhodne nebudete hanbiť ani Vy, ani naši lakovači.

S dôrazom na minimálne obmedzenie prevádzky Vašej domácnosti, domu, firmy či inštitúcie vykonávame natieračské práce a všetky lakovnícke práce kdekoľvek v Banskej Bystrici a Banskobystrickom kraji.

Rovnako môžeme ponúknuť komplexné maliarské práce, ktoré prevádzajú naši maliari izieb Banská Bystrica . Uvažujete o zmene dispozíčneho rešenia Vašej domácnosti alebo firmy ? Vaše predstavy lacino, levne a rýchlo vyriešime s pomocou sádrokartónu - navrhneme interiér a urobíme sadrokartónové priečky, sadrokartónové podhľady a sadrokartónové obklady stien, ktoré ponúka naša divízia Sadrokartón.

 

Natierači Banská Bystrica a okolie

Mapa
Natieračské práce pre mesto Banská Bystrica a okolné obce pre Vás vykonáva natieračstvo

Cech remeslníkov EKOMPLEX

Administratívne sídlo:
Výstavní 1928/9, Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
IČ: 28648684


Prevádzkareň: Banská Bystrica


Telefony

 

Navrhneme Vám termín a kalkuláciu natieračských  prác

 • V pokoji a pohodlí domova posúdite našu ponuku, prípadne si ju môžete porovnať s ponukou konkurencie. Ak Vám bude naša ponuka plne vyhovovať, spíšeme s Vami objednávku na náterové práce.
 • V dohodnutom termíne prídeme a vykonáme kvalitné nátery, prípadne ďalšie dohodnuté práce.

 

  

 


V Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji ponúkame tieto natieračské služby :

  

 Natieračské práce Banská Bystrica 

 

Špeciálne nátery

 

Ďalšie lakovnícke práce

 

Príprava a upratovanie

 • Kompletná príprava miestností pred natieraním
 • Zabezpečenie nábytku, podláh, stien, okien, dverí atď pred znečistením farbou
 • Upratovanie miestností , interiérov a exteriérov po vykonaných náteroch

 


 

dispečink-natěrači Banská BystricaDispečing - natierači Banská Bystrica

 

Dispečing natieračských služieb – požiadavky na dodávky lakovníckych a natieračských prác a ďalšie natieračské služby v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.

 

TÉMA DOPYTU VOLAJTE PÍŠTE

  Chcem ponuku na ...

 • nátery
 • malovanie
 • sadrokartón
 • iný dopyt na naše služby

telefon natěrači Banská Bystrica

poptávka natěrači Banská Bystrica

  Pre otázky na natieračské služby využívajte prosím prednostne dopytový formulár . Poskytnete takto našim natieračom všetky potrebné informácie, ušetríte čas a urýchlite tým spracovanie ponuky alebo odpovede na Váš dopyt. Všetky otázky, zaslané týmto formulárom, systematicky vybavujeme do 24 hodín, zvyčajne ale do pol hodiny od odoslania dopytu.


Prevádzková doba natieračstva Banská Bystrica

Telefonovať nám môžete v tejto prevádzkovej dobe :

Pondelok 7.00 – 19.00
Utorok 7.00 – 19.00
Streda 7.00 – 19.00
Štvrtok 7.00 – 19.00
Piatok 7.00 – 19.00
Sobota zatvorené
Nedeľa zatvorené

Posielať otázky dotazníkmi nám môžete 24 hodín, 7 dní v týždni


Pobočky Natieračstva Banská Bystrica vo väčších mestách Banskobystrického kraja

Pre obsluhu zákazníkov mimo krajské mesto prevádzkujeme natieračstvá aj vo všetkých väčších mestách Banskobystrického kraja

 

Natierači Banská Bystrica Centrálny dispečing Natieračstvo Banská Bystrica pre Banskobystrický kraj
   
Natierači Brezno Natierači a lakovači v okoliu Brezna (Natieračstvo Brezno)
Natierači Revúca  Nátery konštrukcií v okoliu mesta Revúca (Natieračstvo Revúca)
Natierači Zvolen Natieračske služby na Zvolensku (Natieračstvo Zvolen)
Natierači Žiar nad Hronom Nátery konštrukcií na Horehroní (Natieračstvo Žiar nad Hronom)
Natierači Banská Štiavnica Natieračske práce v okolí B. Štiavnice (Natieračstvo Banská Štiavnica)
Natierači Lučenec Nátery konštrukcií pri Lučenci (Natieračstvo Lučenec)
Natierači Veľký Krtíš Natierači v okoliu Veľkého Krtíša (Natieračstvo Veľký Krtíš)
Natierači Rimavská Sobota Natieračske služby pri Rimavskej Sobote (Natieračstvo Rimavská Sobota)

 


Dispečing Oblasť obsluhovaná našimi natieračmi - Banskobystrický kraj
Banská Bystrica Banská Bystrica, Brezno, Revúca, Zvolen, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Lučenec, Veľký Krtíš, Rimavská Sobota, Krupina, Detva, Hriňová, Fiľakovo, Čierny Balog, Hnúšťa, Donovaly, Turčianské Teplice, Podbrezová, Kremnica, Handlová

 

 


 

Ponuka ďalších služieb natieračstva a maliarstva Banská Bystrica

 

Maliarske práce Banská Bystrica

 

Omietky a štuky Banská Bystrica

 

Tapetárske práce Banská Bystrica

 • Strhávánie tapiet, opravy a vyhladenie stien po odbornom odstranení tapiet
 • Tapety - lepenie tapiet všetkých druhov na múry aj sadrokartón

 

Sadrokartónové priečky a obkladanie múrov

 

Podlahárske práce

 

Stručný prehľad služieb nášho natieračstva pre oblasť Banská Bystrica a Banskobystrický kraj

 

Natierači Banská Bystrica Ochranné a dekoratívne nátery plóch, konštrukcií a objektov v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Nátery fasád Banská Bystrica Nátery fasád rodinných domov, panelových domov, komerčných objektov, obchodov, sídiel firiem, inštitúcií, škôl, nemocníc v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji
Nátery striech Banská Bystrica Nátery striech a krovov rodinných domov, bytových domov, firemných objektov, priemyselných hál, obchodných domov, škôl, úradov a inštitúcií v Banskej Bystrici a okoliu.
Nátery oceľových konštrukcií Banská Bystrica Nátery oceľových konštrukcií od oceľových profilov, stavebných strojov, zábradlí a plotov, cez oceľové veže a stožiare až po obvodové plášte, strechy a konštrukcie priemyselných hál v Banskobystrickom kraji.
Nátery okien a dverí Banská Bystrica Nátery okien, nátery dverí a zárubní v rodinných domoch, bytových domoch, panelových domoch, firmách, výrobných halách, inštitúciách, obchodoch, školách, úradoch v okoliu Banskej Bystrice.
Protipožiarne nátery Banská Bystrica Nátery zvyšujúci odolnosť stavieb a konštrukcií proti požiaru - protipožiarne nátery oceľových i drevených konštrukcií aj murovaných i betónových stavieb v Banskej Bystrici.
Nátery podláh Banská Bystrica Nátery priemyselných podláh, signálne nátery a označovanie výrobných hál, izolačné nátery garáží, jímok a skladovacích hál, udržovacie nátery drevených podláh v Banskej Bystrici.
Nátery betónu Banská Bystrica Ochranné a dekoračné nátery betónových stavieb, múrov, podláh, nosníkov, stĺpov. Ochrana betónových konštrukcií v Banskej Bystrici proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, oteru, vibráciám.
Nátery dreva Banská Bystrica Nátery drevených konštrukcií a stavieb proti pôsobeniu poveternostných vplyvov, dekoračné a udržovacie nátery drevených stavieb, lavičiek, rozhľadní, obytných chát, krovov, mostov, veží.
Protiplesňové nátery Banská Bystrica Nátery zabraňujúce vzniku plesní, vhodné predovšetkým do skladovacích priestorov a výrobných hál, kde sú vysoké nároky na hygienu, umývateľnosť, praktickosť - potravinársky priemysel, zdravotníctvo, jedálne, pivnice vo všetkých mestách v Banskobystrickom kraji.
Nátery sadrokartónu Banská Bystrica Nátery všetkých sadrokartónových konštrukcií, nátery sadrokartónových priečok, nátery sadrokartónových interiérov, maľovanie sadrokartónu v objektoch v Banskobystrickom kraji.

 

 

 Ďalšie služby Ekomplex v našej ponuke remeselných prác

 

Maliari izieb Banská Bystrica Naši maliari Banská Bystrica ponukajú služby maľovanie bytov Banská Bystrica aj maľovanie interiérov a ďalšie maliarske práce Banská Bystrica v oblasti Banská Bystrica a Banskobystrický kraj. Ponúkame maľovanie izieb, bytov, firiem, inštitúcií aj veľkých priemyselných, skladovacích a predajných hál.
Sadrokartón Banská Bystrica v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji ponúkame sadrokartonárske služby : Sadrokartónové konštrukcie Banská Bystrica, sadrokartónové priečky Banská Bystrica, sadrokartónové podhľady Banská Bystrica a sadrokartónové interiéry Banská Bystrica . Sadrokartón je najviac využívaným moderným materiálom pre výstavbu interiérov.
Podlahári Banská Bystrica Naše podlahárstvá ponukajů služby Drevené podlahy Banská Bystrica - kladenie drevených podláh, Laminátové podlahy Banská Bystrica - kladenie laminátových podláh, Korkové podlahy Banská Bystrica - kladenie korkových podláh, Bambusové podlahy Banská Bystrica - kladenie bambusových podláh, Vinylové podlahy Banská Bystrica - kladenie podláh z PVC, Kladenie kobercov Banská Bystrica - koberce a podlahové krytiny, Linoleum Banská Bystrica - kladenie linolea v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji. 
Podlahy Banská Bystrica Špacializovaná divízia Plávajúce podlahy Banská Bystrica - časť divízie Podlahy Banská Bystrica - ponúka službu Kladenie plávajúcich podláh Banská Bystrica - pokládky drevených, laminátových, korkových a vinylových podláh plávajúcim zpôsobom v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji.
Nerezové a oceľové výrobky Banská Bystrica Projektovanie a výroba tlakových a netlakových nádob, výroba minipivovarov, výroba nerezového zábradlia, brán, nábytku, schodísk, rebríkov a ďalších konštrukcií a zariadení v Banskej Bystrici a v Banskobystrickom kraji