Výběru barev, kterými chceme dekorovat stěny pokoje, fasádu domu, střechu nebo třeba jen konstrukci zahradního posezení, bychom měli věnovat dostatek času. Správný výběr barevného odstínu a jejich kombinací je otázkou nejen vkusu a citu, ale je dobré vzít na vědomí i obecně platné zásady harmonie barev, vycházející ze stovky let ověřených psychologických aspektů působení barevných vjemů na člověka.

 

 Barvy a jejich výběr nemusíte vždy nutně svěřit odborníkům …

Pomůžeme Vám s výběrem barevK návrhu příjemně působícího barevného rozvržení interiéru může přistoupit i laik a pustit uzdu své fantazii. Přesto je dobré něco málo o barvách a jejich vlastnostech něco málo vědět a při návrhu dodržet osvědčené postupy a zásady.

 

Proto jsme pro Vás připravili malý rychlokurz návrhu barev do Vašeho bytu či na fasádu Vašeho domu, jehož přečtení Vám zabere jen 10 minut, ale ušetří hodiny a možná i týdny práce. Výsledkem pak může být skvěle barevně navržený interiér či exteriér Vašeho domu, který od profesionální práce dobře placených návrhářů jen stěží někdo rozezná. 

 

Váš návrh s Vámi naši malíři a natěrači rádi prokonzultují a postarají se o to, aby jeho realizace byla provedena v nejvyšší možné kvalitě, za dobrou cenu a rychle.  Váš dobrý pocit z výsledku, na němž jste se svými nápady podíleli Vy sami, bude pro Vás nejlepší odměnou.

 

 

 

Jak postupovat při barevném návrhu interiéru

  1. Provedeme Vás velmi rychle a snadno rychlokurzem barevného návrhu interiéru.
  2. Řekneme si něco málo o teorii barev
  3. Pomůžeme Vám najít harmonicky působící barevné schéma interiéru či exteriéru Vašeho domu.
  4. Na konci si můžete vyzkoušet a podívat se, jak bude vypadat pokoj v různých barevných kombinacích.   

 

 Barevně vyvážený interiér

 

 

Nevíte si i přesto s výběrem barev rady ? 

Nezoufejtes výběrem barevných kombinací Vám rádi pomohou naši malíři a natěrači.